Pomniki – Nasze realizacje

Projektujemy nagrobki w trzech wyraźnie oddzielających się stylach : klasycznym, nowoczesnym i artystycznym. Realizujemy projekty i pomysły wskazane przez klienta. Gwarantujemy solidne wykonanie prac kamieniarskich.  Zapraszamy do odwiedzenia naszej wystawy na której znajduje się  120 oryginalnych wzorów pomników nagrobnych.

Nagrobki pojedyncze

Nagrobki pojedyncze to najbardziej tradycyjna forma nagrobka. Są przeznaczone na mniejsze kwatery na cmentarzu, ponieważ umożliwiają pochowanie tylko jednej osoby w poziomie lub ułożenie dwóch trumien jedna nad drugą. Wykonane są z trwałego i dekoracyjnego kamienia, poddanego starannej obróbce mechanicznej, dlatego zachowują się w idealnym stanie przez wiele lat, są odporne na uszkodzenia mechaniczne, działanie środków chemicznych oraz łatwe w utrzymaniu w czystości.

 

Oferujemy naszą pomoc i fachowe doradztwo. Nasze nagrobki posiadają 3-letnią gwarancję – w razie wykrycia wad kamienia czy utraty poleru, zobowiązujemy się naprawić szkody lub wymienić dany element. Oprócz szerokiego wyboru gotowych wzorów, wykonujemy także nagrobki na indywidualne zamówienie. Wybrany nagrobek pozwoli Państwu zachować pamięć o zmarłej osobie.

 

Nagrobki, nagrobki Siedlce - El-Kam Granit Mazowieckie