O firmie

Firma EL-KAM Granit Tomasz Wiącek specjalizuje się w produkcji pomników nagrobnych. Działamy kompleksowo poczynając od importu bloków granitowych poprzez produkcję nagrobków, kończąc na montażu gotowych wyrobów na cmentarzu. Działamy głównie na terenie woj. mazowieckiego, przede wszystkim w takich okolicach jak: Warszawa, Siedlce, Otwock, Józefów, Mińsk Mazowiecki, Góra Kalwaria, Piaseczno, Pilawa, Ryki, Sulejówek, Dębe Wielki, Mrozy, Łuków, Kołbiel, Celestynów, Glinianka, Siennica, Latowicz.

 

Importujemy bloki kamienne z różnych części świata, głównie ze Szwecji, Indii, Brazylii i RPA. Posiadamy w swej ofercie ponad 50 rodzaj granitów, dzięki czemu każdy może odnaleźć ciekawy materiał i dopasować go do swoich potrzeb.

 

Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas wielu lat pracy z kamieniem naturalnym oraz nowoczesnym maszyną gwarantujemy wyroby najwyższej jakości. Pomagamy i doradzamy w wyborze materiału i wzoru pomnika nagrobnego. Projektujemy nagrobki w trzech wyraźnie oddzielających się stylach : klasycznym, nowoczesnym i artystycznym. Realizujemy projekty i pomysły wskazane przez klienta. Gwarantujemy solidne wykonanie prac kamieniarskich. Zapraszamy do odwiedzenia naszej wystawy na której znajduje się ponad 100 oryginalnych wzorów pomników nagrobnych.

 

Do produkcji naszych nagrobków nie używamy materiału z Chin