Pomniki – Nasze realizacje

Projektujemy nagrobki w trzech wyraźnie oddzielających się stylach : klasycznym, nowoczesnym i artystycznym. Realizujemy projekty i pomysły wskazane przez klienta. Gwarantujemy solidne wykonanie prac kamieniarskich.  Zapraszamy do odwiedzenia naszej wystawy na której znajduje się  120 oryginalnych wzorów pomników nagrobnych.

Nagrobki podwójne

Oprócz pojedynczych mogił, na cmentarzach znajdują się także rodzinne groby – nagrobki podwójne pozwalają na pochówek kilku osób. Na nagrobku zostawiamy odpowiednią ilość miejsca na dopisywanie imion i nazwisk zmarłych. Dzięki temu nagrobki podwójne charakteryzują się harmonijnym wyglądem. Szeroka płyta nagrobna pozwala także na umieszczenie pamiątkowej sentencji lub większej ilości elementów dekoracyjnych.

Nagrobki podwójne są znacznie szersze od pojedynczych i są odpowiednie dla mogił dwu- i czteroosobowych. Ich standardowe rozmiary to 130-160 cm na 190-200 cm, jednak wszystkie nagrobki podwójne przygotowujemy według indywidualnego projektu. Do produkcji nagrobków podwójnych wykorzystujemy kamień z różnych stron świata, dlatego każda realizacja może się różnić wizualnie od tej przedstawionej na zdjęciu.